O webu

Stavba rodinného domu nemusí být nic složitého. Stačí proces výstavby rozdělit na etapy, sepsat klíčové úkoly a milníky a je vyhráno. Protože víme, že i opravdu jednoduchý to-do list funguje a pomáhá, jeden takový jsme pro vás připravili.
Na hlavní stránce webu najdete registrační/přihlašovací formulář, který vám zajistí přístup k našemu Průvodci stavbou. Následně si můžete v rámci pěti etap odškrtávat, co již máte hotové, a současně se připravit na to, co je třeba ještě řešit.

 •  

  Vše zajímavé se odehrává po registraci

  Po registraci získáte přístup k Průvodci stavbou, který vám pomůže zorientovat se v problematice výstavby – k dispozici budete mít přehledný to-do list obsahující důležité milníky stavby a služby Ytong, z nichž některé vám ušetří čas i peníze.

 •  

  Zařaďte se mezi zodpovědné stavebníky

  Pokud se při registraci zařadíte mezi zodpovědné stavebníky a jednotlivé úkoly budete plnit tak, jak se vyvíjí vaše stavba, rádi vám nabídneme pomocnou ruku. Ale něco za něco ;). Zodpovědný stavebník musí každou dokončenou etapu ukončit nahráním fotografie.

 •  

  Používejte Průvodce stavbou a využijte služby Ytong

  Nejlepším způsobem, jak na nic nezapomenout, je zodpovědně pracovat s Průvodcem stavbou. Ten jsme sestavili tak, aby obsahoval všechny klíčové úkoly, které je při stavbě RD nutné řešit. Ke každé etapě jsme přidali také služby Ytong, která vám ušetří čas i peníze.